Pracownik do działu sprzedaży (m/w)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
  • umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie, wysoki poziom kultury osobistej,
  • aktywność w poszerzaniu swojej wiedzy,
  • samodzielność, rzetelność, systematyczność i zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:

  • współdziałanie z pracownikami działu sprzedaży w zakresie wykonywania zleconych zadań i prowadzonych aktywności marketingowych,
  • przygotowywanie prezentacji, spotkań w języku angielskim,
  • przygotowywanie umów i innych dokumentów działu marketingu
  • pozyskiwanie nowych klientów i przygotowywanie ofert,
  • budowanie wizerunku firmy,
  • wsparcie ekspansywnego rozwoju na rynki międzynarodowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość realizowania się w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do dnia 15.11.2016 r. na adres mail  biuro.zarzad@rawag.pl . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi

lub na adres firmy:

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz
Telefon: +48 65 597 74 10
e-mail: kadry@schaltbau-rawag.com