Account manager (m/w)

RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW „RAWAG” SP. Z O.O.
Poszukuje kandydata na stanowisko: Account manager

Miejsce pracy: Rawicz

Wymagania:
• wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu sprzedaży,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• mile widziana znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
• umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
• umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie, wysoki poziom kultury osobistej,
• aktywność w poszerzaniu swojej wiedzy,
• samodzielność, rzetelność, systematyczność i zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:
• współdziałanie z pracownikami działu sprzedaży w zakresie wykonywania zleconych zadań i prowadzonych aktywności marketingowych,
• przygotowywanie prezentacji, spotkań w języku angielskim,
• przygotowywanie umów i innych dokumentów działu marketingu
• pozyskiwanie nowych klientów i przygotowywanie ofert,
• budowanie wizerunku firmy,
• wsparcie ekspansywnego rozwoju na rynki międzynarodowe

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pełną wyzwań pracę w młodym zespole
• możliwość realizowania się w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do dnia 20.04.2016 r. na adres mail krzysztof.mackowiak@schaltbau-rawag.com
lub na adres firmy:
Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz