Back to career

Project Manager (m/f)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem produktów do produkcji.
  • Zarządzanie projektami od etapu przygotowania specyfikacji, budżetu i harmonogramu, poprzez wdrożenie produkcyjne, aż do końcowego rozliczenia.
  • Kontrola terminowości oraz jakości wykonywanych prac, regularne raportowanie postępów i stanu zaawansowania prac, prowadzenie analizy ryzyka wraz z działaniami naprawczymi.
  • Odpowiedzialność za dyscyplinę kontekstową, terminową i budżetową realizowanych projektów.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami.
  • Ścisła współpraca z zaangażowanymi w projekty komórkami organizacyjnymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: Mechatronika, Budowa maszyn, Zarządzanie produkcją).
  • Mile widziana praktyczna znajomość technologii wytwarzania.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Osobowości lidera i otwartości na zmiany.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacji, asertywność
  • Znajomości jednego z języków obcych na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację: angielski, niemiecki lub francuski. Znajomość dwóch języków stanowić będzie dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami wzorowanymi na PMI.
  • Dostępności dla podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w stabilnej, nowocześnie zarządzanej i bardzo perspektywicznej organizacji, na jednym z kluczowych stanowisk
  • Dużą samodzielność w kreowaniu i operacyjnym zarządzaniu
  • Pełną możliwość zaspokojenia własnych ambicji zawodowych
  • Możliwość kontynuacji rozwoju osobistego poprzez czynny udział w tworzeniu i optymalizacji procesów operacyjnych firmy.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz
Telefon: +48 65 597 74 10
e-mail: kadry@schaltbau-rawag.com